Jump to content

labview export to form of EXE

• Please log in to reply
No replies to this topic

#1 hasmium0

hasmium0

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 posts

Posted 17 May 2016 - 10:50 AM

سلام

متاسفانه در ایران حتی خیلی ها اسم labview رو هم نشنیدن !

این در حالیه که برنامه هایی که با labview نوشته میشن جزو کارآمدترین ها محسوب میشن

برنامه ها بصورت شماتیک و گرافیکال نوشته میشن مثل proteus که نیاز به درگیر شدن با کدهایی که در دیگر زبان ها زده میشود نیست .

یک ماشین مجازی یا همان run time engine باعث mapping این برنامه شماتیک در مموری میشود تقریبا شبیه به ماشین مجازی چاوا .

خوشحال میشم اگر استادان بزرگ کرکینگ راهنمایی های خودشون رو در ضمینه کرک کردن این نرم افزار ها در اختیار ما قرار بدهند .

ضمن اینکه بنده هیچ آموزش public در این ضمینه ندیدم و خودم دست به کار شدم و به نتایجی هرچند اندک در این ضمینه رسیدم .

اگر مسیری که من رفتم رو استادان عزیز تایید بکنند آنها را در همین قسمت قرار بدهم در غیر این صورت خوشحال میشم بنده رو راهنمایی بفرمایید .

من ابتدا به یکسری الگوریتم هایی که این موتور هنگام mapping رو مموری دنبال میکند رسیدم به این معنی که کدهای شماتیکی که هنگام نوشتن برنامه اضافه میشود رو بیشترشون رو با این روش بدست آوردم که بعد از نگاشت روی حافظه dump کردم ولی مطمعن نیستم که کدها مربوط هست به خوده process یا اون موتور اجرا کننده برنامه ! (این اولین سوال بنده هست ! )

موضوع دیگری که هست بعد از dump من با ida pro این کدهای ماشین رو disassemble کردم ولی باز مطمعن نیستم که ساختاری که بهش رسیدم یعنی opcode های بدست اومده و کد های اسمبلی اونا نتایج درستی هست یا خیر !؟ (مثلا اینکه آیا ساختار java  یا ساختار دیگری رو شاید دنبال کرده و این نتایج رو بدست آورده باشه؟؟! )

ممنون میشم اگر استادان عزیز assassin بنده را در این مسیر یاری کنند و نتایج بدست آمده در اختیار هموطنان عزیز قرار بگیرد .

• 0

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users